Picture of Administrator Platformy
Napisali o nas ...
by Administrator Platformy - sobota, 14 czerwiec 2008, 09:30
 
"Od długiego czasu poszukiwałam wśród szkół komputerowych i firm szkoleniowych naszego regionu kursu bezwzrokowego pisania na klawiaturze ponieważ był mi on niezbędny do mojej codziennej pracy (jestem tłumaczem) lecz niestety od kilku lat nie mogłam takiego kursu rozpocząć mimo, iż wiele ze szkół ma go w swojej ofercie.
Mała ilość kandydatów powodowała, iż za każdym razem otrzymywałam negatywną odpowiedź umotywowana brakiem opłacalności poprowadzenia takiego kursu. Jednakże dzwoniąc do szkoły "Impuls" zostałam mile zaskoczona. Bardzo szybko otrzymałam telefon zwrotny i rozpoczęłam kurs już po kilku tygodniach.
W zajęciach uczestniczyły 3 osoby! co sprawiło, iż tempo nauki było bardzo szybkie a kontakt z nauczycielem bardzo indywidualny i bezpośredni.

Instruktorka była bardzo miłą, młodą osobą, która z humorem a zarazem dużym profesjonalizmem podchodziła do prowadzenia naszych zajęć.
Część kursu została zrealizowana metodą e-learningową (przez Internet), co uważam, jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie większą swobodę i są mniej dyspozycyjne.
Terminy zajęć stacjonarnych również były dość elastyczne i dostosowane do naszych potrzeb.
Kurs sam w sobie dał mi umiejętność jaką w Polsce pomimo rozpowszechnienia internetu oraz obecność komputerów we wszystkich biurach i instytucjach publicznych, wciąż posiada niewiele osób.
Jest to umiejętność, która w 100% usprawniła moją pracę i sprawiła że pracuję znacznie szybciej i wydajniej a przy tym robię mniej błędów literowych co w mojej pracy jest niezwykle ważne.

Uważam, że każda instytucja, zarówno państwowa jak i prywatna powinna "zafundować" swoim pracownikom tego rodzaju kurs, ponieważ usprawniłoby to znacznie obsługę klienta a zarazem dało tym osobom umiejętność przydatną w życiu codziennym np. pisanie maili do znajomych Uśmiech

Jeszcze raz dziękuję dyrekcji szkoły oraz Pani instruktor za zorganizowanie i poprowadzenie tego kursu."

Emilia Peśla